CODY CHAT

Sohbet Sistemine Telefon, Tablet ve Bilgisayarlardan Giriş Yapabilirsiniz Sohbet Sistemi Android ve İos İşletim Sistemlerinde Sorunsuz Çalışmaktadır King Mobil Sohbet Sistemleri Hızlı Gelişimi İle Sizlerle… Mobil Sistemleri İle Aktivex Yükleme Sorunundan Kurtulun. Sohbet Artık Cebinizde..

  • PAKET ADI ODA SAYISI ÜCRETSİZ BOT KULLANICI LİMİT ÜCRETSİZ AYLIK ÖDEME SATIN AL
  • EKONOMIK 10 ODA 11 ADET 30 KİŞİLİK DDOS KORUMA 200.00 ₺ / AYLIK SATIN AL
  • STANDART 30 ODA 15 ADET 30 KİŞİLİK DDOS KORUMA 290.00 ₺ / AYLIK SATIN AL


  • PROFESYONEL SINIRSIZ ODA 18 ADET 40 KİŞİLİK DDOS KORUMA 420.00 ₺ / AYLIK SATIN AL


  • KAMPANYA 20 ODA 50 ADET 50 KİŞİLİK DDOS KORUMA 1.300 ₺ / YILLIK SATIN AL
Sizin Güvenliğiniz Bizim İçin Çok Önemli.
Sunucularımız 7X24 Sistem Mühendisleri Tarafından İzlenmektedir.

Windows VPS Nedir ?

Günümüzde bilgisayarların hardware denen fiziksel kaynaklar açısından çok gelişmiş olması bir fiziksel bilgisayar içerisine birden fazla bilgisayar kurmaya yarayan virtualization programlarının çıkmasına yol açmıştır. Böylece ram, cpu ve hard disk gibi kaynakları çok fazla olan bir bilgisayara (sunucuya) virtualization programı kullanarak çok sayıda bilgisayar kurabilirsiniz. Bu kurulan bilgisayarlar fiziksel sunucunun kaynaklarını paylaşırlar. Örnek olarak 10 GB ram kapasitesine sahip bir sunucu içerisine her biri 1 GB ram kullanan 10 bilgisayar kurulabilir. Bu kurulan bilgisayarlar gerçekte fiziksel bir görünüme sahip olmadıkları için sanal bilgisayar olarak adlandırılırlar. Kapasiteleri dahilinde gerçek bilgisayardan işlev açısından farkları yoktur. Her birine işletim sistemi yükleyebilir, birbirlerinden bağımsız olarak açıp kapatabilir ve değişik programlar çalıştırabilirsiniz.

KURUMSAL SUNUCULAR

Siz değerli müşterilerine kurumsal hizmetler sunar, hizmetlerimiz arasında yüksek kapasite ihtiyacı duyan kurumsal firmalarda mevcuttur.Ddos koruması günümüzde yaygın olan saldırı türlerindendir.Hizmetlerimiz arasında ip aralıklarını tespit ederek saldırıları en hızlı şekilde fortinet firewall ile korumaktayız.Değerli müşterilerimize özel httpd-get layer3,4,7 gibi bir çok saldırı türlerinde ipspoof, ids, ips, udp gibi ping saldırılarına karşıda önlemler alınmıştır.

HIZLI KURULUM

Sunucularımızın teslimatı gün içerisinde yapılmaktadır.VPS ve VDS Siparişleri minimum 2 saat, dedicated sunucu siparişleriniz ise 12 saat içerisinde kesin olarak yapılmaktadır.Kurulumlarınıza bağlı olarak vps ve vds siparişlerinizin düzenlemelerindeki geçikmeler artabilir.Şunu unutmayalım ki yazilimwbh.com 'da sipariş teslimatı fiyata bakılarak değil, ilk siparişi veren müşterinin hakkına mahsuben yapılmaktadır.